close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 24 października 2018

  Była to najważniejsza wystawa handlowa zorganizowana w tym centralnym regionie całego kraju. Organizatorem wystawy był burmistrz Urzędu gminy – Alejandro Marvez, przy współudziale i pomocy firmy „Grupo Exclusiva”.

  Inauguracja wystawy miała miejsce w pięknym budynku teatru Municipal. Otwarcia dokonał Gubernator Stanu Carabobo -  Rafael Lacava. Celem wystawy dla organizatorów  było zebranie funduszy na odrestaurowanie zabytkowej części Starego Rynku w Walencji, a dla uczestników wystawy (inwestorów, przedsiębiorców krajowych i zagranicznych) umożliwienie zaprezentowania swoich produktów.

   

  Wystawa podzielona była na kilka sektorów: część gastronomiczna, kulturalna oraz cześć przeznaczona do prezentacji osiągnieć w poszczególnych sektorach przemysłowych (w każdym  z tych działów ekspozytorami byli zarówno krajowi jak i zagraniczni wystawcy). W sektorze przeznaczonym dla Ambasad, placówka miała stoisko, na którym, na podstawie katalogów i ulotek, promowane były niektóre sektory przemysłu polskiego: motoryzacyjny, lotniczy, rolno-spożywczy, meblowy, kosmetyczny oraz bursztyn i wyroby z bursztynu.

   

  Na wystawie obecny był przedstawiciel jednego z producentów polskich wódek, który osobiście przekazywał informacje na ich temat. Należy tutaj zauważyć, że ten temat spotkał się ze stosunkowo dużym zainteresowaniem. W drugim dniu Wystawy, udostępniono salę konferencyjną, w której zgromadzone były osoby, zaproszone spośród wystawców a zainteresowane możliwościami nawiązania kontaktów handlowych z poszczególnymi krajami, uczestniczącymi w wystawie.

   

  Prezentowano krótkie expose na temat aktualnej sytuacji Polski w kontekście polityczno-historyczno-społecznym oraz informacje na temat osiągnieć Polski w sektorach wyżej wymienionych.

  IMG-20180929-WA0024

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: